Zakładki 3
zakladki_video

Bydgoszcz

DRUKUJ

Na kortach bydgoskiego Tenisowego Klubu „Partner” odbył się prestiżowy turniej Kujawsko-Pomorskiego Związku Pracodawców i Przedsiębiorców Polish Employers’ Cup 2010 - jedna z eliminacji całego cyklu, którego zwieńczeniem będzie finałowa impreza w Gdyni.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło osiem par deblowych. Zwycięzcami zostali Jarosław Kotewicz i Robert Urbański, którzy w finałowym meczu, po długiej i zaciętej walce pokonali parę Jacek Breś i Damian Niekraszewicz. Trzecie miejsce zdobyli Andrzej Rzepecki i Janusz Łyżeń, natomiast tuż za podium uplasowali się Gracjan Topczewski i Cezary Ejsmont.

Dla zwycięskich par wręczono puchary oraz dyplomy.

Jak co roku, organizatorem bydgoskich rozgrywek turnieju regionalnego Polish Employers’ Cup 2010 był Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim organizatorom, uczestnikom oraz sponsorom turnieju regionalnego w Bydgoszczy.