Zakładki 3
zakladki_video

Lubin

DRUKUJ

8 maja na kortach lubińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach Polish Employers’ Cup 2010 odbył się prestiżowy turniej Związku Pracodawców Polska Miedź.

Całodniowy turniej, w którym wzięło udział 25 panów i 4 panie, rozegrany został na siedmiu kortach. Zacięta rozgrywka przebiegała w bardzo przyjacielskiej atmosferze.

W finale turnieju panów para Tadeusz Kielan, Mirosław Kolerski pokonała duet Ryszard Tomanik, Witold Wesołowski 6:0, 6:2; w meczu o trzecie miejsce Janusz Cichoński z Pawłem Decem pokonali parę Jacek Galas, Jacek Kulczycki 4:6, 7:5, 10:8.

W rywalizacji kobiet Joanna Kania w parze z Karoliną Kidoń pokonały parę Elżbieta Niebylska, Natalia Dmytryk 6:4, 6:4.

W turnieju pocieszenia zwyciężyła para Tomasz Biegun, Janusz Hawrysz. Rywalizowano także w grze mieszanej. Tu po zaciętej rozgrywce zwyciężyli Karolina Kidoń z Alfredem Pilchem.

Zwieńczeniem turnieju było wręczenie zwycięzcom pamiątkowych dyplomów oraz pucharów.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim organizatorom, uczestnikom oraz sponsorom turnieju regionalnego w Lubinie.