zakladki_video

Warszawa

DRUKUJ

Warszawa

Na kortach Okęcie Tennis Club przy ul. Radarowej 1 w Warszawie w rekordowej obsadzie odbył się prestiżowy, deblowy turniej Orange Employers" Cup 2010 - jedna z eliminacji cyklu, którego zwieńczeniem będzie finałowy turniej w Gdyni.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury, do rywalizacji w tegorocznej edycji deblowego turnieju tenisowego Orange Employers" Cup 2010, który odbył się 15 maja, przystąpiła rekordowa liczba zawodników - 18 pań i 50 panów. Według zmienionego regulaminu panie rywalizowały w osobnej, żeńskiej grupie na trawiastych kortach klubu. Panowie, podzieleni na osiem grup, tradycyjnie wystąpili na kortach ziemnych.

W finale turnieju mężczyzn para: Marcin Jabłoński, Dariusz Krakowiak pokonała duet Michał Kojecki, Piotr Niebrzydowski 6:2. Trzecie miejsce przypadło w udziale parze Marek Krajewski, Wojciech Franczak, 4. miejsce zdobył natomiast duet Marek Rataszewski, Robert Kwasiborski.

W finałowym meczu kobiet debel Elżbieta Bauć, Ewa Kołodziejczyk pokonał parę Ewa Karwowska, Małgorzata Kubisiak 6:4. Na najniższym stopniu podium stanął duet Jolanta Kwilman, Grażyna Miętus-Kurbiel, a 4. pozycja przypadła w udziale parze Renata Król, Beata Borowy.

Puchary oraz dyplomy wręczał zwycięzcom Prezydent Pracodawców RP, Andrzej Malinowski.

Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim sponsorom Orange Employers" Cup 2010: Sponsorowi Głównemu - Orange, Coca Coli HBC Polska Sp. z o.o. oraz Falck Medycyna Sp. z o.o. za opiekę medyczną podczas turnieju.