English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

IX Europejski Kongres Gospodarczy – Pracodawcy RP partnerem instytucjonalnym

2017-04-26
IX edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w Katowicach w dniach 10-12 maja br. W blisko stu sesjach tematycznych weźmie udział kilkuset panelistów, m.in. reprezentanci krajowego i europejskiego parlamentu, przedstawiciele rządów Polski, Europy i świata oraz prezesi największych firm i biznesmeni. Kongresowi towarzyszyć będzie druga edycja European Start-up Days – wydarzenia łączącego start-upy i korporacje.
czytaj więcej

Ruszają Mistrzostwa Kadry BHP

2017-04-24
Rozpoczęła się III edycja Mistrzostw Kadry BHP – ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów BHP oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, szkolenia i vouchery na wydarzenia branżowe. Organizatorem konkursu jest Koalicja Bezpieczni w Pracy. Pracodawcy RP są partnerem akcji.
czytaj więcej

20 lat Konkursu Dobroczyńca Roku! - ruszyło głosowanie

2017-04-06
Trwa XX edycja Konkursu Dobroczyńca Roku, którego organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. W tym roku do Konkursu wpłynęło ponad 120 wniosków, pokazujących dobre praktyki z obszaru CSR i działań społecznych. Na swoich faworytów można głosować już od 4 kwietnia przez stronę wybierajdobro.pl.
czytaj więcej

Konkurs i cykl konferencji „Dyrektor Finansowy Roku”

2017-03-13
W imieniu organizatorów – Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), grupy Euler Hermes oraz dziennika „Rzeczpospolita” – zapraszamy do udziału w cyklu konferencji „Dyrektor Finansowy Roku”. Pracodawcy RP są patronem wydarzeń.
czytaj więcej

Konferencja „Sukces Sztuki”

2017-03-13
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Sukces Sztuki”, która odbędzie się 23 marca 2017 r. w Klubie Bankowca przy ul. Smolnej 6 w Warszawie. Pracodawcy RP są patronem honorowym wydarzenia.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     24