English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Lublin

DRUKUJ

16 i 17 maja 2008 r. na kortach Klubu 4HAND odbył się III Lubelski Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców w ramach turnieju KPP Employers Cup 2008. W rozgrywkach o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców i 4HAND tryumfowali Grzegorz Czelej i Zbigniew Kowalski. Udział wzięło 13 par pracodawców z regionu lubelskiego oraz jedna para z Radomia i jedna ze Zwolenia.

 

Turniej rozpoczął się od rozgrywek w 4 grupach. Zwycięzcy grup awansowali do półfinału, zwycięskie pary awansowały do finału. Po pasjonującej grze wygrała para Grzegorz Czelej/Zbigniew Kowalski która pokonała Cezarego Malinowskiego i Jana Galewskiego. Na najniższym stopniu podium stanęli Marek Maj i Jarosław Dobosz, Na czwartej pozycji uplasowała się para Krzysztof Michałowski/Aleksander Michałowski

 

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco.

1. Grzegorz Czelej/Zbigniew Kowalski
2. Cezary Malinowski/Jan Galewski
3. Marek Maj/ Jarosław Dobosz
4. Krzysztof Michałowski/Aleksander Michałowski
5. Maciej Sośnicki/Damian Chabrowsk
6. Piotr Basiewicz/Krzysztof Śmigielski
7. Krzysztof Okoniewski/Jan Flisiak
8. Cezary Fryszkiewicz/Jarosław Górecki
9. Zbigniew Piątek/Norbert Frankowski
10. Włodzimierz Spasiewicz/Wojciech Stelmach
11. Włodzimierz Sitko/Kazimierz Kajak
12. Tadeusz Smoczyński/Bogusław Mrówka
13. Zbigniew Lenart/Karol Wiśniewski
14. Marian Cios/Piotr Lutek
15. Andrzej Strzelczyk/Stanisław Gierasiński

 

Puchary zwycięzcom w imieniu Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców Zbigniewa Kmicica wręczał Marek Maj, a dyplomy Hanna Merchel, przedstawicielka Konfederacji Pracodawców Polskich, która odczytała również list prezydenta Konfederacji Pracodawców Polskich Andrzeja Malinowskiego do uczestników Turnieju. Każdy uczestnik turnieju otrzymał upominek - komplet piłek tenisowych PRINCE, od współorganizatora Turnieju Klubu 4HAND.

 

Organizatorzy podziękowali sponsorom Turnieju: Promedis, Perła Browary Lubelskie S.A., Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., PKO Bank Polski, PZU, których banery reklamowe były rozwieszone na kortach.

Wieczorem uczestnicy III Lubelskiego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców spotkali się na wieczorze towarzyskim w gościnnym Grand Hotelu Lublinianka, gdzie po ogłoszeniu oficjalnych wyników Turnieju mogli degustować min. doskonałe zimne piwo Perła.

 

Startujący w III Lubelskim Deblowym Turnieju Tenisowym Pracodawców pracodawcy zatrudniają łącznie ponad 1800 pracowników. Najstarszy pracodawca miał ponad 60 lat, a najmłodszy poniżej 30 lat. 
 

 

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz za pomoc i wsparcie w organizacji III Lubelskiego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców sponsorom:

  • Promedis 
  • Perła Browary Lubelskie S.A.,
  • Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.,
  • PKO Bank Polski,
  • PZU
  • Isostar

...i zapraszamy do współpracy w roku przyszłym.