English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

KPP Employers Cup 2009

DRUKUJ

KPP Employers Cup 2009

 

Na 5-7 czerwca tego roku zaplanowany został finał Międzynarodowego Deblowego Turnieju Tenisowego „KPP Employers Cup 2009”. Już dziś zapraszamy wszystkich uczestników naszego Turnieju, którzy na stałe zapisali w swoich kalendarzach udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Jednocześnie wierzymy, że renoma Turnieju, szczególnie wśród pracodawców, będzie zachętą do udziału także dla innych zwolenników tego sportu.

 

Jednak nim przystąpimy do rozgrywek o Puchar Prezydenta Konfederacji Pracodawców Polskich, czekają nas rozgrywki regionalne, których wyniki będą podstawą do rozstawienia zawodników w spotkaniu finałowym. W tym roku spotkamy się we: Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie, Lublinie i Gdyni. Zawodnicy będą walczyć o jak najlepsze wyniki w turniejach regionalnych, aby w finale zagrać z najlepszymi zawodnikami z całej Polski i zagranicy. Wierzymy, że jak co roku będziemy świadkami wielkiej sportowej rywalizacji, połączonej z integracją środowiska pracodawców.

 

Przypominamy, że Turniej ma charakter „open”, co oznacza, że nie dzielimy zawodników na grupy wiekowe, czy damskie i męskie, a układ „mikstowy” traktowany jest jako normalny debel turniejowy. Gorąco zachęcamy do udziału także Panie, które do tej pory stanowiły mniejszość w naszym Turnieju.

 

Zarówno turnieje regionalne, jak i Turniej finałowy rozgrywane będą zgodnie z przepisami gry w tenisa Polskiego Związku Tenisowego. Ich szczegółowe zasady opisuje regulamin turnieju „KPP Employers CUP”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Zawodnicy zgłaszają chęć udziału w turniejach regionalnych bezpośrednio u organizatorów, natomiast akces do Turnieju finałowego dokonywany będzie na podstawie karty zgłoszenia przesyłanej do Biura Turnieju: Konfederacja Pracodawców Polskich, ul. Brukselska 7, 03-973 Warszawa, fax (022) 828 84 37, e-mail: .

 

Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów i jak najwyższych notowań w grupach.