English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Warszawa

DRUKUJ

                           

 

Orange Employers Cup 2009

 

W sobotę 16 maja 2009 r., na kortach Śródmiejskiego Ośrodka Rekreacji "Solec" w Warszawie odbył się "Orange Employers CUP 2009", kolejny z regionalnych turniejów KPP Employers Cup. Rozgrywki były jednocześnie kwalifikacją do Międzynarodowego Deblowego Turnieju Tenisowego KPP Employers Cup 2009, którego finał odbędzie się w dniach 5 - 7 czerwca br. na kortach „ARKA" w Gdyni.

 

Do rozgrywek o puchar Prezydenta KPP przystąpiło 30 par, które podzielono na 8 grup. Podczas turnieju rozegrano 49 spotkań. Wyjątkowo liczna frekwencja tegorocznych, warszawskich rozgrywek liczyła aż 60-ciu zawodników, pośród których nie zabrakło kobiet. Reprezentacja licząca 18 pań, nie bała się stanąć do turniejowej rywalizacji razem z mężczyznami. Najlepsi z poszczególnych grup awansowali do ćwierćfinału, gdzie rozgrywki toczyły się systemem pucharowym.

 

Pasjonującą, finałową walkę, wygrali Zbigniew Krajewski i Marcin Jabłoński, pokonując Piotra Niebrzydowskiego i Michała Kojeckiego. Trzecie miejsce zdobyli: Cezary Goławski i Marcin Iwaszkiewicz.

 

Czołówka najlepszych ośmiu par po rozgrywkach w Warszawie przedstawia się następująco:
1. Zbigniew Krajewski/Marcin Jabłoński
2. Piotr Niebrzydowski/Michał Kojecki
3. Cezary Goławski/Marcin Iwaszkiewicz
4. Jarosław Nowosad/Robert Spoz
5. Paweł Rowiński/Robert Szczukiewicz
6. Aleksander Mackiewicz/Marek Krajewski
7. Bartłomiej Jankowski/ Jacek Kuligowski
8. Wojciech Gajzler/Bartek Hys

 

Puchary i dyplomy dla zwycięzców „Orange Employers Cup 2009" wręczył Andrzej Malinowski - Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich oraz Członek Zarządu PTK Centertel Zbigniew Kaczmarek.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju. Gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i pokonanym. Wszyscy dzielnie walczyli do końca, mimo niesprzyjającej tego dnia pogody.
 

Pliki do pobrania