English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Wydarzenia Polish Employers CUP Polish Employers CUP 2011
Zakładki 3
zakladki_video

Polish Employers CUP 2011

DRUKUJ

O turnieju

 

 

Już po raz siódmy przedsiębiorcy i menedżerowie będą mieli okazję rywalizować w Deblowym Turnieju Tenisowym Pracodawców POLISH EMPLOYERS' CUP 2011.

 

Przymierzając się do organizacji pierwszego turnieju stawialiśmy sobie za cel stworzenie unikalnej imprezy, w której priorytetem wcale nie wynik, ale przede wszystkim promowanie zdrowego trybu życia (polscy pracodawcy należą do jednej z grup zawodowych najbardziej zagrożonych stresem, chorobami serca i układu krążenia) i integrację środowiska pracodawców. Propozycja, by w turniejowe szranki stawali pracodawcy i członkowie zarządów firm, spotkała się z zaskakująco dobrym przyjęciem, co przekłada się na rosnącą z roku na rok liczbę osób biorących udział w zawodach. Najlepsza rekomendacją dla turnieju są zgłoszenia od tych, którzy uczestniczyli w naszej wspólnej imprezie w latach ubiegłych. Telefony z pytaniami o turniej dostajemy przez niemal cały rok.

 

Zarówno organizacyjny sukces poprzednich edycji, jak i ten mierzony w liczbie uczestników poszczególnych zawodów regionalnych spowodował, że turniej stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez sportowych tego typu w naszym kraju.

 

Intencją Pracodawców RP jest także stworzenie w trakcie turnieju platformy do spotkań biznesowych dla naszych partnerów. Organizując odpowiednie warunki (obiady, przyjęcia, spotkania przy kawie itp.) pragniemy zadbać, abyście mogli Państwo w atmosferze wielkiego wydarzenia sportowego i świetnej zabawy porozmawiać m.in. o sprawach biznesowych. Chcemy zapewnić pracodawcom i ich rodzinom atrakcyjną, relaksującą i sprzyjającą zdrowiu formę aktywnego wypoczynku.
 

Turnieje regionalne (w tym roku planujemy ich sześć), będą odbywały się w maju i czerwcu, prawdopodobnie w Warszawie, Gdyni, Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu i Lubinie. Ich wyniki będą podstawą do rozstawienia zawodników w zawodach finałowych. Wszystkie imprezy będą rozgrywane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisowego, a ich szczegółowe zasady opisuje załączony regulamin turnieju.

 

Finał tegorocznego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców „POLISH EMPLOYERS' CUP 2011” planujemy na 17-19 czerwca.

 

PATRONI MEDIALNI: