English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Lublin

DRUKUJ

Komunikat z przebiegu VI Lubelskiego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców w ramach POLISH EMPLOYERS' CUP 2011

 

VI Lubelski Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców w ramach POLISH EMPLOYERS’ CUP 2011 rozegrano w Hali GKS „Górnik” Łęczna 13 – 14 maja 2011 r. Organizatorem Turnieju był Lubelski Związek Pracodawców i Stowarzyszenie GKS „Górnik” Łęczna. Turniej rozgrywany był również w ramach atp – amatorski tenis polski – gram bo lubię. Turniej oficjalnie otworzył Wice-Prezes Lubelskiego Związku Pracodawców Jerzy Kowalski.

 

W Turnieju wystartowało 9 par pracodawców z Lublina, Łęcznej i Zwolenia. Gra rozpoczęła się w trzech grupach. Zwycięskie pary w grupach grały o miejsca 1 – 3, Drugie pary w grupach o miejsca 4 – 6, a trzecie pary w grupach grały o miejsca 7 – 9. Po pasjonującej grze Turniej wygrała para Maciej Sośnicki i Jarosław Nowasad – pracodawcy z Lublina wygrywając w finałowych grach z parą Bogdan Duda i Przemysław Kliber 6/7 6/3 10/6 oraz z parą Marek Maj i Janusz Krawczyk 6/1 6/2. Bogdan Duda i Przemysław Kliber zajęli drugie miejsce po wygranej z trzecią parą Turnieju Marek Maj i Janusz Krawczyk 7/5 6/3. Kolejność par po Turnieju przedstawia się następująco:
 

  1. Maciej Sośnicki i Jarosław Nowasad
  2. Bogdan Duda i Przemysław Kliber
  3. Marek Maj i Janusz Krawczyk
  4. Krzysztof Rutkowski i Damian Chabrowski
  5. Piotr Basiewicz i Zbigniew Kowalski
  6. Norbert Frankowski i Krzysztof Okoniewski
  7. Jan Flisiak i Mirosław Borzęcki
  8. Dariusz Pluta i Krzysztof Śmigielski
  9. Cezary Malinowski i Jan Golewski

 

Turniej przebiegał we wspaniałej sportowej i przyjacielskiej atmosferze. Uczestnicy umawiali się już na Turniej Finałowy w Gdyni, 17 – 19 czerwca 2011 r.

 

Gala wręczania Pucharów odbyła się podczas wieczornego uroczystego spotkania Uczestników Turnieju w Grand Hotelu Lublinianka. Okazałe Puchary ufundowane przez Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców Zbigniewa Kmicica wręczała Anna Kopczacka – Dyrektor Biura LZP, a dyplomy Lidia Płowiecka – Sroka reprezentująca organizację Pracodawcy RP, organizatora Turnieju POLISH EMPLOYERS’ CUP 2011. W czasie wieczornego spotkania Uczestnicy Turnieju i goście mogli degustować wspaniałe i smaczne dania oraz serwowane zimne piwo ufundowane przez sponsora PERŁA Browary Lubelskie S.A.

 

 

Wspomaga nas: