English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Warszawa

DRUKUJ

PKP CARGO LOGISTICS Employers' Cup 2011


Trzecie eliminacje do tegorocznego Deblowego Turnieju Tenisowego Polish Employers’ Cup odbyły się w Warszawie na kortach ośrodka Tuan Club Sport & Spa w Piasecznie. Sponsorem Tytularnym warszawskich eliminacji był PKP CARGO S.A.


W sobotę 21 maja 2011 roku przy słonecznej pogodzie spotkało się 29 par graczy, w tym 6 debli żeńskich i 3 miksty. Mecze rozgrywane były na 6 kortach w sportowej i pełnej poświęcenia atmosferze.
W finale kategorii męskiej mecz rozegrał się pomiędzy przedstawicielami PGNiG S.A.: Dariuszem Krakowiakiem, Marcinem Jabłońskim a parą Robert Szczukiewicz – Cezary Goławski, która wynikiem 3:6, 7:6, 7:6 ostatecznie zwyciężyła zdobywając I miejsce. Trzecie miejsce wywalczył sobie debel: Jarosław Nowosad – Maciej Sośnicki.


I miejsce w grupie żeńskiej przypadło w udziale parze: Małgorzata Myszkowska – Karolina Myszkowska, które pokonały debel: Elżbieta Bauć – Pilar Senise. Trzecie wynikiem 6:3, 6:4 wywalczyła sobie para: Jolanta Kwilman i Grażyna Miętus – Kurbiel.


Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz upominki od sponsora turnieju PKP Cargo S.A., Pracodawców RP oraz ośrodka Tuan Club Sport & Spa. Mamy nadzieję na to, iż wszyscy uczestnicy eliminacji regionalnych w Warszawie będą brali udział w wielkim finale „Polish Employers’ Cup 2011”, który już 17-19 czerwca 2011r. w Gdyni.


Ochronę medyczną turnieju PKP LOGISTICS Employers’ Cup 2011 zapewniała Grupa Lux Med, a napoje na korty dla graczy: Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom.


Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom oraz patronom medialnym za pomoc przy organizacji turnieju.

 

Sponsor Tytularny:

 

 

Partner Medyczny:

 

 

 

Wspomaga nas:

PATRONI MEDIALNI:

 

 


 

                      

 

           

                                   

 

                 

          


    

 

Pliki do pobrania