English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Turniej finałowy

DRUKUJ

 

 

W Gdyni na kortach Arki zakończył się zorganizowany przez Pracodawców RP finałowy, deblowy turniej tenisowy Polish Employers’ Cup 2010, wieńczący tegoroczny cykl rozgrywek najlepszych tenisistów wśród biznesmenów i najlepszych biznesmenów wśród tenisistów.

 

Turniej był zwieńczeniem pięciu regionalnych zawodów, które odbyły się w Gdyni, Bydgoszczy, Łęcznej, Warszawie i Lubinie.

 

Podczas finałowej imprezy dopisała zarówno pogoda jak i uczestnicy. Do turnieju zgłosiło się bowiem aż 64 osób: 44 mężczyzn i – co organizatorzy podkreślają z dumą – 20 kobiet. W rywalizacji mężczyzn najlepsi okazał się duet Marcin Jabłoński, Dariusz Krakowiak, którzy w wielkim finale pokonali parę Jarosław Nowosad, Robert Spoz. W nagrodę zwycięzcy otrzymali pióra wieczne Van Gogh Evergreen marki Visconti, pokonani zaś ufundowane przez firmę Nesprsso ekspresy do kawy Essenka.

 

W małym finale, czyli spotkaniu o trzecie miejsce, duet Robert Szczurkiewicz, Cezary Goławski okazał się lepszy od pary Maciej Sośnicki, Jarosław Dobosz. Brązowi medaliści za swój trud i wysiłek otrzymali 30-dniowe członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie. Przegrani mogli pocieszyć się szkocką whisky Single Malt, ufundowaną przez firmę Tudor House LTD.

 

W rywalizacji płci pięknej wielką klasę pokazała para Beata Michowska, Grażyna Maciejewska, która w meczu o pierwsze miejsce okazała się lepsza od duetu Łucja Wesołowska, Barbara Kunce. Nagrodą dla najlepszej żeńskiej pary były pióra kulkowe Van Gogh Evergreen ufundowane przez firmę Visconti, dla przegranych zaś 30-dniowe członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie oraz niespodzianka od Espresso. Zaszczytne trzecie miejsce przypadło natomiast w udziale Małgorzacie Kubisiak i Ewie Karwowskiej, które zwyciężyły Alicję Szopę i Ninę Skwarek. Oda duety otrzymały członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie. Dla zwyciężczyń organizatorzy ufundowali 30-dniowy karnet, dla pokonanych – karnet 7-dniowy.

 

Puchary i dyplomy wręczała Dyrektor Departamentu Marketingu Pracodawców RP Hanna Merchel i dyr. Jan Klapkowski z Gdańskiego Związku Pracodawców.

Imprezami towarzyszącymi turniejowi były: degustacja porównawcza dwóch gatunków whisky pod okiem ekspertów Tudor Mouse, loteria wizytówkowa oraz konkurs wiedzy o tenisie i organizacji Pracodawcy RP, ufundowane przez wszystkich Partnerów.

 

Organizatorzy turnieju dziękują Partnerom: firmom Visconti, Holmes Place Premium Club, Tudor House LTD, Pilsner Urguell, Nespresso, Irving, Renault Zdunek. Organizatorzy składają też podziękowania firmie Top Class.