English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Zapowiedzi
Zakładki 3
zakladki_video

Zapowiedzi

DRUKUJ

Spotkanie informacyjne dot. planu inwestycyjnego dla Europy

29-04-2016

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym, które jest jednym z elementów działań na rzecz upowszechniania wiedzy o Planie inwestycyjnym dla Europy wśród polskich przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się w dniu 13 maja br. w godzinach 12:00-14:30 w budynku Ministerstwa Rozwoju.

 

Na spotkaniu zostaną szczegółowo omówione możliwości w zakresie przygotowania i finansowania projektów inwestycyjnych wynikające z takich instrumentów jak:

•             Europejski Fundusz na rzecz Inwestycji Strategicznych (EFIS),

•             Europejski Portal Projektów Inwestycyjnych (EPPI),

•             Europejskie Centrum Doradztwa Inwestycyjnego (ECDI).

 

Podczas spotkania przedstawiciele Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej i Ministerstwa Rozwoju zaprezentują zasady działania powyższych instrumentów. Warto nadmienić, że w ramach Planu inwestycyjnego dla Europy przedsiębiorstwa mogą otrzymać zwrotne finansowanie w postaci kredytu i gwarancji na realizację inwestycji o podniesionym stopniu ryzyka.

 

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu uprzejmie proszę kierować na adres poczty elektronicznej w terminie do dnia 11 maja br. O wzięciu udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym w momencie zapełnienia listy uczestników, rejestracja na spotkanie zostanie zakończona.

 

Szczegółowe informację odnośnie Planu inwestycyjnego dla Europy zostały opublikowane na stronie Ministerstwa w zakładce: http://www.mr.gov.pl/strony/zadania/plan-inwestycyjny-dla-europy/.

 

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do korzystania z instrumentów wsparcia dostępnych w ramach Planu inwestycyjnego dla Europy.