English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Zapowiedzi
Zakładki 3
zakladki_video

Zapowiedzi

DRUKUJ

Global Industry Summit - Katowice, 20-21 marca 2017 r.

27-02-2017

 

W dniach 20-21 marca 2017 r. w Katowicach odbędzie się konferencja Global Industry Summit. Pracodawców RP będzie reprezentował Wiceprezydent Rafał Baniak.

 

Głównym założeniem organizacji cyklicznych spotkań sektora produkcyjnego jest umożliwienie nawiązania i utrzymywania relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami spotkań. Ponadto, forum umożliwia pogłębienie wiedzy i zapoznanie się z trendami panującymi w szybko zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.

 

Wydarzenie  skierowana jest głównie do:

  • osób zarządzających przedsiębiorstwami
  • kadry managerskiej średniego szczebla
  • pracowników odpowiedzialnych za działy zakupów
  • wszystkich zainteresowanych rozwojem własnych przedsiębiorstw

 

W trakcie Global Industry Summit odbędzie się wystawa, podczas której przedsiębiorcy zaprezentują szeroką gamę swoich produktów i usług. Liczne kuluarowe spotkania i rozmowy przełożą się na wzrost wielkości sprzedaży a także będą okazją do poznania wielu interesujących osób. Kulminacją pierwszego dnia spotkania będzie kolacja połączona z uroczystym wręczeniem nagród Global Industry Summit dla firm i osób szczególnie zasłużonych w motoryzacji.

 

Szczegóły wydarzenia są dostępne tutaj.

 

Informacje dotyczące kosztów uczestnictwa w wydarzeniu znajdą Państwo poniżej - na stronie 8 w folderze Global Industry Summit.