English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zapowiedzi
Zakładki 3
zakladki_video

Zapowiedzi

DRUKUJ

Konferencja pt. „Surowce dla gospodarki Polski” – Kraków, 23 maja 2017 r.

15-05-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt. „Surowce dla gospodarki Polski”, która odbędzie się 23 maja 2017 r. w godz. 12:00-16:00, w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Aula Główna, pawilon A-0, I piętro). Organizatorami są Związek Pracodawców Polska Miedź, Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Instytut Autostrada Technologii i Innowacji oraz Forum Przemysłu Wydobywczego.

 

Powszechna świadomość tego, że firmy górnicze są filarami budżetu jest niewielka, więc niezbędna jest szeroka i rzetelna informacja o potrzebach oraz znaczeniu górnictwa dla gospodarki krajowej, produkcji energii, materiałów przemysłowych i innych produktów, stanowiących podstawę życia społecznego i ekonomicznego.

 

Celem spotkania jest zaprezentowanie stanowiska rządu dotyczącego przygotowywanej polityki surowcowej kraju, a także wyartykułowanie postulatów podmiotów zajmujących się gospodarką surowcami mineralnymi w celu wypracowania wspólnych kierunków ich optymalnego wykorzystywania.

 

Organizacją konferencji zajmuje się Biuro Związku Pracodawców Polska Miedź. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności na adres: lub pod nr tel. (76) 847 85 85.

 

Program konferencji jest dostępny tutaj.